Programy komputerowe na zamówienie

Zapewne większość programów, o ile nie wszystkie, jakie znajdują się w tej chwili na Twoim komputerze, to programy stanowiące kompromis pomiędzy potrzebami setek tysięcy użytkowników i zawierające często wiele opcji, których w ogóle nie potrzebujesz, albo które mimo swojej funkcjonalności nie zawierają opcji, jakie Tobie bardzo by się przydały. Zapewne często porównywałeś różne programy pod kątem ich przydatności i niemal za każdym razem myślałeś, że idealny program powinien mieć te opcje z tego, a te z tamtego programu. Zaryzykujemy przypuszczenie, że zapewne nieraz wyobrażałeś sobie, jakby wyglądał taki program, gdybyś mógł go sam zaprojektować i stworzyć, lecz przed realizacją tych myśli powstrzymywał Cię brak specjalistycznej wiedzy i umiejętności, a samo słowo programowanie przyprawiało Cię o dreszcze.

BW Digital Systems realizuje takie myśli i zamienia je w programy komputerowe, które użytkownik może uruchomić w systemach operacyjnych MS Windows i/lub Linux. W swojej pracy wykorzystujemy potęgę programistycznego języka C++, a także bibliotek programistycznych, które gwarantują szybkość, stabilność i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji. Specjalizujemy się w tworzeniu programów bazodanowych, wykorzystujących serwery baz danych Firebird i InterBase, a także w tworzeniu wszelkiego rodzaju programów użytkowych o dowolnym przeznaczeniu.

Usprawnij swoją pracę, uwolnij swój czas, korzystaj z oprogramowania, które dokładnie odpowiada Twoim potrzebom.

Co możemy zrobić?

  • Tworzenie dedykowanych programów komputerowych (w tym programów bazodanowych współpracujących z serwerami Firebird oraz InterBase; platformy MS Windows i Linux)
  • Tworzenie profesjonalnych instalatorów oprogramowania, kompatybilnych ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego MS Windows, dla programów już gotowych, a także pakietów instalacyjnych RPM dla systemów Linux
  • Tworzenie profesjonalnej dokumentacji oprogramowania (w tym dokumentacji kodu źródłowego przy użyciu narzędzia Doxygen)

Czego nie robimy?

  • Nie dekompilujemy i nie modyfikujemy oprogramowania firm trzecich
  • Nie tworzymy programów generujących klucze i numery seryjne, ani programów typu ‚crack’
  • Nie tworzymy programów umożliwiających w jakikolwiek sposób dostęp do zewnętrznych danych chronionych (z wyjątkiem aplikacji dedykowanych wykorzystujących bezpieczne protokoły i szyfrowanie przesyłanych danych), a także programów, które mogą potencjalnie zostać wykorzystane do działań przestępczych