Reklama i wizualizacja

Łatwa identyfikacja wśród konkurencyjnych firm, chęć budowania rozpoznawalnej marki, ujednolicenie i profesjonalizacja wizerunku firmy lub potrzeba podkreślenie jej profilu, to najczęściej identyfikowane problemy związane z bezpośrednią potrzebą opracowania wizualizacji firmy. Nie sposób wymienić całej ilości publikacji i naukowych opracowań, które zwracają uwagę na znaczenie różnych cech dobrego logo, znaczenie koloru, czy konieczność konsekwencji w budowaniu dobrze kojarzącego się obrazu firmy. Jednolitość i czytelność przekazu, jaki firma ma do zaoferowana swoim klientom, to kluczowe elementy tej wymagającej i zwykle jednostronnej komunikacji.

Dzięki połączeniu potencjału drzemiącego w technologiach, które wykorzystujemy przy składzie komputerowym publikacji, tworzeniu grafiki i animacji 3D oraz wdrażaniu różnych rozwiązań internetowych, możemy zaproponować Ci kompleksowe usługi związane z reklamą i wizualizacją Twojej firmy.

Co możemy zrobić?

  • Opracowanie logo 2D i/lub 3D
  • Opracowanie jednolitej koncepcji graficznej wizytówek, papieru firmowego, szablonów wiadomości e-mail i biuletynów elektronicznych, materiałów reklamowych (broszur, plakatów), materiałów biurowych (teczek, skoroszytów), opakowań (pudełek, przekładek itp.), a także witryny internetowej Twojej firmy i jej komponentów (np. e-commerce)
  • Opracowanie prezentacji
  • Opracowanie materiałów okolicznościowych
  • Opracowanie i wykonanie reklamowych animacji 3D lub filmów reklamowych z wykorzystaniem grafiki i animacji 3D, znacznie podnoszących atrakcyjność firmy na różnego rodzaju targach i konferencjach (np. do wykorzystania jako intro przed wystąpieniem)
  • Instalacja i konfiguracja nowoczesnej i łatwej w obsłudze witryny internetowej dla Twojej firmy
  • Opracowanie bannerów reklamowych do umieszczania w witrynach internetowych