Firma

Naszą misją jest stworzenie prężnej, wiarygodnej i nowoczesnej firmy, dostarczającej najwyższej jakości produkty i usługi informatyczne, wspierające krajowych klientów biznesowych, podmioty administracji publicznej oraz sektora NGO.

BW Digital Systems jest dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, odważnie stosującą innowacyjne rozwiązania informatyczne w zakresie produkcji wieloplatformowego oprogramowania użytkowego, a także oferującą szeroki zakres usług informatycznych zgodnych z najnowszymi standardami technologicznymi. Coraz bardziej różnicujący się pod względem stosowanych systemów operacyjnych rynek zapotrzebowania na wysokiej jakości produkty i usługi, odpowiadające stosowanym przez wymagających użytkowników różnych platformom komputerowym, jest głównym motorem rozwoju profilu naszej firmy i wyznacza kierunki prac nad tworzeniem i optymalizacją nowoczesnych i wydajnych rozwiązań, kompatybilnych i komplementarnych dla większości popularnych systemów operacyjnych.
Szeroką gamą oferowanych przez nas usług chcemy ułatwić i usprawnić naszym klientom korzystanie z fascynującego świata nowoczesnych technologii informatycznych i ukazać go mniej mistycznym i nieosiągalnym. Chcemy sprawić, aby BW Digital Systems stała się szanowaną i rozpoznawalną wśród firm dostarczających oprogramowanie i usługi informatyczne marką.
U podłoża naszego działania leżą słowa starochińskiej maksymy: Mogę zapomnieć, co usłyszałem, albo zachować w pamięci to, co zobaczyłem. To, co zrobiłem, mogę zrozumieć…

Odkryj z nami niezwykły świat informatyki.

Zapraszam
Bartosz Warzocha