Oprogramowanie

Symfonia Sage

Prawidłowe funkcjonowanie każdej firmy zależne jest od wielu czynników, do których przede wszystkim można zaliczyć: pełne zaangażowanie zatrudnionych pracowników, kompetentne kierownictwo, dobrą organizację pracy zespołowej, ciągłość zleceń i szybka ich realizacja, a także zarządzanie firmą przy pomocy kompleksowego pakietu programowego.

Dlatego też, spośród wielu programów ułatwiających prowadzenie firmy pod względem finansowym oraz księgowym, na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie Symfonia Sage, obecnie zajmujące wysokie miejsce w rankingu dostępnych na rynku programów dla firm.

Program Symfonia Sage

Jest to aktualnie najbardziej popularne oprogramowanie, dostępne dla firm różnej wielkości, prowadzących różnorodną działalność przemysłową lub usługową. Sage Symfonia to oprogramowanie dopuszczające pewne modyfikacje, kompatybilne z różnymi konfiguracjami innych programów, sprawdzające się w ściśle określonej działalności firmy.

Symfonia program występuje w szerokim spektrum pakietów, do których możemy zaliczyć:

– Symfonia Finanse i Księgowość – to pakiet umożliwiający pełną obsługę księgowości i finansów firmy. Wszelkie dane potrzebne do działalności programowej są na bieżąco aktualizowane.
– Sage Symfonia Handel – umożliwia płynną politykę sprzedaży, obsługuje przepływ płatności oraz organizuje właściwą współpracę pomiędzy bankami i instytucjami. Czuwa również nad zasobami firmy,
– Sage Symfonia Kadry i Płace – jest to program sprawnie zarządzający kadrami i działem płac. Oprogramowanie jest zgodne z wszelkimi obowiązującymi przepisami prawnymi, a zastosowane zabezpieczenia gwarantują pełną ochronę i poufność w zakresie bazy danych. Pakiet ten jest kompatybilny z obsługą rozliczeń w ZUS i Urzędzie Skarbowym.

Symfonia program – dostępne rozszerzenia

Oprócz wymienionych programów dostępne są również rozszerzenia takie jak:

– serwis miedzyfirmami.pl – jest to aplikacja służąca do fakturowania, rejestrowania i zarządzania różnego rodzaju fakturami na każdym mobilnym urządzeniu,
– Sage e-audytor – to program ułatwiający działania analityczne i weryfikacyjne wobec aktualnych kontrahentów.

Program Symfonia Sage jest w pełni kompatybilny z pakietami biurowymi typu Office.

Powiązane wpisy

Czy system wms to dobre rozwiązanie dla firmy?

Redakcja

Altium Designer – system z najwyższej półki

Redakcja

Jak efektywnie zarządzać zadaniami w biznesie?

Redakcja