Usługi

Dlaczego warto uczyć swoich pracowników języka angielskiego?

W obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest bardzo ceniona, zarówno przez nowych, jak i obecnych pracodawców. Można powiedzieć, że strefa biznesowa kręci się głównie wobec języka angielskiego, a jego znajomość ułatwia komunikowanie się pomiędzy pracownikami, ale również partnerami biznesowymi lub klientami.

Dlaczego warto inwestować w kursy języka angielskiego dla swoich pracowników?

Dzięki znajomości języka angielskiego Twoi pracownicy będą mogli bardziej rozwijać się, a także nabywać nowe umiejętności, takie jak analiza badań w języku angielskim, czy łatwe porozumiewanie się z pracownikami w innych filiach firmy, które usytuowane są za granicą.

Ponadto pracownik z dobrą znajomością języka angielskiego, będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy. Atrakcyjność Twojego pracownika sprawi, że klienci, ale również partnerzy biznesowi chętniej będą zawierali umowy z firmą. Ponadto doszkolenie się pracowników, którzy nie mieli wcześniej styczności z językiem angielskim, sprawi, że nie będą oni odstawali od bardziej wykwalifikowanych pracowników.

Angielski dla firm online – dlaczego jest dobrą opcją?

Jeszcze przed pandemią COVID-19 szkoły językowe nie wyobrażały sobie nauki języka w formie online czy hybrydowej. Jednak pandemia zmieniła drastycznie pogląd na ten rodzaj nauki, a co za tym idzie, szkoły zdecydowały się, na prowadzenie takich zajęć, co oczywiście ma swoje plusy.

Kursy tego rodzaju są bardzo podobne do konferencji z pracownikami, czy klientami zagranicznymi, co może przygotować pracownika do pracy. Ponadto Twoi pracownicy, decydując się na kurs tego typu, mają z tyłu głowy, że mogą przystąpić do niego, będąc nawet na wakacjach, czy w delegacji.

Kurs języka angielskiego online – na jakie koszty należy się przygotować?

Jeżeli zależy Ci na doszkoleniu Twoich pracowników z języka angielskiego od strony biznesowej, to ceny będą rozpoczynały się tutaj od około 1400 zł. Oczywiście im więcej pracowników zdecyduje się na kursy, tym koszty staną się mniejsze. Obecnie szkoły językowe mają bardzo dużą ofertę dla firm, dlatego każdy wybierze odpowiednią dla siebie.

Jeżeli jednak Twoi pracownicy nie mieli wcześniej styczności z językiem angielskim, na początku należy wysłać ich na kurs języka angielskiego od podstaw, gdzie godzina lekcyjna kosztuje 100 zł. Dopiero po odbyciu tego kursu możesz zdecydować się na wysłanie pracownika na kurs biznesowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie angielski dla firm online.

Powiązane wpisy

Wiele transportów w jednym czasie. Codzienność firmy transportowej

Redakcja

System mocowania paneli fotowoltaicznych przy dachach płaskich

Redakcja

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne – jak przewieźć bezpiecznie uczniów na miejsce

Redakcja