Maszyny i urządzenia

Producent oświetlenia

Oświetlenie jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia przeznaczonego do stałego pobytu ludzi oraz zwierząt. Rozwój nowoczesnych źródeł światła, opartych o technologię LED pozwala znacznie ograniczyć koszty oświetlenia. Dziś każdy producent oświetlenia – w tym nasza firma oferuje rozwiązania LED.

W czym rozwiązania LED są lepsze od tradycyjnych?

Rozwiązania oparte na oświetleniu ledowym są przede wszystkim znacznie tańsze w eksploatacji. Sprawność źródeł światła opartych na technologiach LED wynosi około 40-60%, a tradycyjnych żarówek około 5%. Czym jest sprawność? Jest to procentowy stosunek mocy oświetlenia do mocy pobranej przez lampę. Jeśli sprawność wynosi 5% to oznacza, że jedynie 5% dostarczonej mocy przeznaczone jest na produkcję światła, pozostałe 95% to straty.

Producent oświetlenia LED – oferta dla biznesu

Nasza firma produkuje nowoczesne oprawy oświetleniowe, które doskonale nadają się do biur, ciągów komunikacyjnych, hal magazynowych i przemysłowych. Nasze oprawy ledowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz odpornością na trudne warunki otoczenia. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tworzyw sztucznych do produkcji opraw, mogą one przez lata służyć nawet w bardzo ciężkich warunkach.

Inne źródła światła oczami producenta oświetlenia

Czy dziś opłaca się jeszcze produkować lampy oparte na technologii innej, niż LED? Odpowiedź brzmi – tak. Najczęściej tego typu oświetlenie stosowane jest w rozwiązaniach specjalistycznych. Nasza firma również dostarcza takie rozwiązania, dlatego w naszej ofercie znaleźć można oświetlenie oparte na tradycyjnej technologii. Oferujemy żarówki z włóknem wolframowym, lampy sodowe oraz świetlówki o różnej barwie światła.

Wybór odpowiedniego oświetlenia jest kluczowy podczas planowania inwestycji. Zastosowanie opraw ledowych tam, gdzie jest to możliwe pozwala na znaczne oszczędności na kosztach oświetlenia przy nieco tylko wyższych nakładach finansowych na etapie realizacji inwestycji. Technologie ledwe to przyszłość producentów oświetlenia.

Powiązane wpisy

Bezpieczeństwo w Budynkach: Przepisy Dotyczące Dróg Ewakuacyjnych

Redakcja

Jak technika druku sublimacyjnego rewolucjonizuje projektowanie tkanin

Redakcja

Czy ktoś Cię podgląda? Jak wykryć urządzenia szpiegujące?

Redakcja