Maszyny i urządzenia

Dla profesjonalisty i dla hobbysty – dlaczego oprogramowanie Solidworks jest tak uniwersalne?

Popularność Solidworks online wynika głównie z tego, że korzystają z niego zarówno osoby doświadczone – m.in. projektanci i inżynierowie – jak i laicy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się pracy w obszarze projektowania. Warto wiedzieć, jaką ofertę przygotował dystrybutor dla klientów o różnych zainteresowaniach.

Solidworks cena licencji – a może najpierw okres próbny?

Sporą zaletą oprogramowania jest to, że bez problemu można skorzystać z miesięcznego okresu próbnego, podczas którego jest możliwe poznanie jego funkcji bez konieczności wnoszenia opłaty. Co więcej, wersja testowa nie „wymusza” na kliencie dalszego korzystania z programu i wykupienia licencji – po upływie 30 dni można bez problemu zrezygnować z korzystania z niego. Trzeba jednak podkreślić, że spora część użytkowników przedłuża współpracę i wybiera rodzaj programu odpowiedni dla siebie – już w wersji płatnej. Solidworks cena licencji różni się w zależności od tego, jakimi funkcjami zainteresowany jest klient. Najdokładniejsze informacje o cenach pakietów i możliwościach programu można znaleźć na stronie dystrybutora lub kontaktując się z działem obsługi klienta.

Solidworks cena – darmowe korzystanie dla pewnych grup

Solidworks online jest płatnym oprogramowaniem, które zapewnia użytkownikom najwyższą jakość i łatwość obsługi. W niektórych przypadkach program może być jednak udostępniony bez konieczności wnoszenia opłaty. Dotyczy to uczelni wyższych, studentów, którzy wykonują badania niekomercyjne oraz pracowników naukowych. Wyjście naprzeciw potrzebom takich grup osób ze strony dystrybutora oprogramowania jest sporym ułatwieniem ich pracy.

W przypadku chęci wykupienia licencji oprogramowania, by korzystać z niego w celach prywatnych, warto skontaktować się z pracownikami firmy, którzy doradzą, jaki rodzaj programu będzie najbardziej odpowiedni. W tym przypadku należy wziąć pod uwagę m.in. charakter wykonywanej pracy, swoje umiejętności i plany na przyszłość związane z projektowaniem. Solidworks cena różni się w zależności od tego, jaki rodzaj oprogramowania wybierze klient – a oferta jest spora.

Powiązane wpisy

Lampy awaryjne – co to?

Redakcja

„Lampki na biurko: Jak wybrać idealne oświetlenie do swojego domowego biura?”

Redakcja

Zbiorniki przemysłowe

Redakcja