Usługi

Systemy zabezpieczania budynków

W wielu instytucjach wymagane jest ponadstandardowe bezpieczeństwo. Ma to miejsce w przypadku obiektów administracyjnych, urzędach, ale też wszędzie tam, gdzie ważne jest zabezpieczenie mienia i osób. Sensor24h.pl – sprawdź tutaj, co możesz zrobić, by Twój był chroniony.

Systemy kontroli dostępu

Dzięki systemom kontroli dostępu, ma się pełny wgląd w przepływ osób w obiekcie. Systemy KD pozwalają nadawać i ograniczać dostęp do poszczególnych pomieszczeń, pięter i stref w budynku.

Sensor24h.pl – sprawdź tutaj jak można usprawnić kontrolę dostępu każdego budynku.

Takie systemy sprawiają, że kontrola nad przemieszczaniem się osób po obiekcie jest łatwe, przejrzyste i niezwykle bezpieczne.W skład instalacji systemu KD wchodzą karty dostępu, na których koduje się miejsca, do których ma mieć wstęp dany użytkownik. System rejestruje zdarzenia – pokazuje gdzie i kiedy dana karta została użyta. To ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i ustalanie faktów po niepożądanych wydatzeniach na terenie budynku.

Jak kontrolować przepływ osób w budynku?

Systemy kontroli KD to także możliwość zliczania osób przebywającycj w budynku.

Zarządca systemem KD może także decydować o wejściu osób trzecich. Umożliwiać lub blokować dostęp każdej osobie, zliczać wejścia i wyjścia. W tej czynności bardzo pomocne okazują się tripody. Nie wymagają dużo miejsca do ich montażu, a w znaczący sposób podnoszą poziom bezpieczeństwa i pomagają kontrolować wejście każdego użytkownika.

Dlaczego warto zdecydować się na system kontroli dostępu?

Systemy KD można zintegrować z infrastrukturą techniczną budynku. Daje to kompleksowe zarządzanie całym obiektem.Sensor24h.pl – sprawdź tutaj, co zyskujesz dzięki decyzji o instalacji systemu kontroli dostępu. Współcześnie przepływ osób w budynkach może być wyrażany w setkach, a nawet tysiącach wejść i wyjść. Kontrola dostępu umożliwia panowanie nad każdym pojedyńczym wejściem. Bezpieczeństwo jest istotnym elelementem zarządzania obiektem, dlatego systemy KD stają się niezbędnym wyposażeniem wielu firm i instytucji.

Powiązane wpisy

Priorytety pracodawcy

Redakcja

Pogram do faktur – co warto o nim wiedzieć?

Redakcja

Dotykowe ekrany pojemnościowe w przemyśle

Redakcja